Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami!

Jesteśmy grupą nauczycieli z pasją. Jako jedyni w okolicy oferujemy zajęcia z rodzimym użytkownikiem języka hiszpańskiego i pasjonatem nauczania.
Oferujemy kursy angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Dzięki naszym interaktywnym i dynamicznym lekcjom szybko zdobędziesz praktyczne umiejętności językowe. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, znajdziesz u nas odpowiedni kurs dla siebie. Dołącz do nas i odkryj radość płynącą z nauki języków obcych w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Nasz zespół

Anna Orłowska

Anna Orłowska

Nauczyciel, Wykładowca i lektor języka hiszpańskiego oraz włoskiego. Od ponad 27 lat nauczam języków jak również pracuję jako tłumacz i pilot wycieczek zagranicznych. Nauczanie jest moją pasją a moi uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce dzięki czemu na stałe wiążą swoją przyszłość z danym językiem znajdując wymarzoną pracę albo studiując zagranicą.

Rodrigo Collao

Rodrigo Collao

Od lat pasjonuję się nauczaniem mojego rodzimego języka a pochodząc z Chile, od dziecka otoczony byłem hiszpańskim językiem i kulturą dzięki czemu mogę zaoferować autentyczne i bogate doświadczenie językowe. Przez lata pracy jako nauczyciel i tłumacz miałem okazję współpracować z uczniami z różnych krajów, co nauczyło mnie elastyczności i dostosowywania metod nauczania do indywidualnych potrzeb.

Luiza Orłowska

Luiza Orłowska

Hello! Nazywam się Luiza i nauczam języka angielskiego. Wierzę, że znajomość języka angielskiego otwiera drzwi do nowych możliwości, dlatego na swoich lekcjach staram się pokazać uczniom piękno i korzyści płynące z biegłego posługiwania się tym językiem. Moja pełna zaangażowania postawa oraz umiejętność inspirowania innych sprawiają, że uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają pasję do nauki języków.

Nie zwlekaj!

Zapisz się teraz!

Zapisz się na nasze kursy językowe i otwórz drzwi do nowych możliwości! Wypełnij formularz, pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz kurs, który Cię interesuje. Dzięki temu szybko i łatwo rozpoczniesz swoją przygodę z nauką języka!

Wypełniając formularz, zyskasz dostęp do kursów dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych. Z nami nauka stanie się przyjemnością, a Ty zyskasz pewność siebie w komunikacji. Wybierz język, który chcesz opanować, i rozpocznij naukę z najlepszymi!

Nie czekaj, wypełnij formularz już teraz i zrób pierwszy krok ku biegłości językowej. To zajmie tylko chwilę, a korzyści będą na całe życie. Do zobaczenia na zajęciach!

Zapisz się na zajęcia!

biuro@esperanza.edu.pl

© Copyright 2024 Esperanza. Wszelkie prawa zastrzeżone.